INFORMACJE ZAMIESZCZANE NA OPAKOWANIACH ZEWNĘTRZNYCH


TEKTUROWE PUDEŁKO



1. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO

Gripex V-caps

(300 mg + 25 mg + 5 mg)

kapsułki twarde.

(Paracetamolum + Coffeinum + Phenylephrini hydrochloridum)



2. ZAWARTOŚĆ SUBSTANCJI CZYNNEJ(YCH)


Skład: 1 kapsułka twarda zawiera: substancje czynne: paracetamol 300 mg, kofeina 25 mg, fenylefryny chlorowodorek 5 mg



3. WYKAZ SUBSTANCJI POMOCNICZYCH


oraz substancje pomocnicze.



4. POSTAĆ FARMACEUTYCZNA I ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


6 kapsułek twardych kod EAN 5909991117917

8 kapsułek twardych kod EAN 5909991117924

10 kapsułek twardych kod EAN 5909991117931

12 kapsułek twardych kod EAN 5909991117948

20 kapsułek twardych kod EAN 5909991117955

24 kapsułki twardych kod EAN 5909991117962



5. SPOSÓB I DROGA(I) PODANIA

Sposób stosowania i droga podania: Doustnie. Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią ulotki.



6. OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE PRZECHOWYWANIA PRODUKTU LECZNICZEGO W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM I NIEWIDOCZNYM DLA DZIECI


Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.



7. INNE OSTRZEŻENIA SPECJALNE, JEŚLI KONIECZNE


Lek zawiera paracetamol.



8. TERMIN WAŻNOŚCI


Termin ważności:



9. WARUNKI PRZECHOWYWANIA


Przechowywanie: Lek przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.



10. SPECJALNE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI DOTYCZĄCE USUWANIA NIEZUŻYTEGO PRODUKTU LECZNICZEGO LUB POCHODZĄCYCH Z NIEGO ODPADÓW, JEŚLI WŁAŚCIWE





11. NAZWA I ADRES PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO


Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

ul. Ziębicka 40

50-507 Wrocław

{logo firmy}


12. NUMER(Y) POZWOLENIA(Ń) NA DOPUSZCZENIE DO OBROTU


Pozwolenie nr: 11179



13. NUMER SERII


Nr serii:



14. KATEGORIA DOSTĘPNOŚCI


OTC – Lek wydawany bez recepty.



15. INSTRUKCJA UŻYCIA

Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy.

BÓLE GŁOWY

OBRZĘK BŁONY ŚLUZOWEJ NOSA I ZATOK PRZYNOSOWYCH

KATAR

GORĄCZKA

BÓLE MIĘŚNI W PRZEZIĘBIENIU, GRYPIE

BÓLE KOSTNO – STAWOWE W PRZEZIĘBIENIU, GRYPIE



16. INFORMACJA PODANA BRAJLEM


gripex v-caps


MINIMUM INFORMACJI ZAMIESZCZANYCH NA BLISTRACH LUB OPAKOWANIACH FOLIOWYCH


BLISTER



1. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO


Gripex V-caps

(300 mg + 25 mg + 5 mg),

kapsułki twarde

(Paracetamolum + Coffeinum + Phenylephrini hydrochloridum),



2. NAZWA PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO


US Pharmacia Sp. z o.o.



3. TERMIN WAŻNOŚCI


{słowo EXP wraz z ciągiem cyfer określających termin ważności zostaną wytłoczone}



4. NUMER SERII


{słowo LOT wraz z ciągiem znaków określających nr serii zostaną wytłoczone}



5. INNE


strona 3 z 3